
Ноутбук Microsoft Surface Laptop 6 13.5" PS Touch (ZJW-00026) Platinum
102 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN35625
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підвищіть свою продуктивність і творчість із Surface Laptop 6 для бізнесу та Microsoft Copilot. Новітні процесори Intel Core Ultra (серія H), 18,5 годин автономної роботи від акумулятора та інструменти зі штучним інтелектом для спрощення щоденних завдань - і все це в елегантному дизайні.
Безпека світового класу
Windows 11 Pro надає потужний вбудований захист для збереження вашої інформації.
Продуктивність на основі штучного інтелекту
Створюйте, шукайте та виконуйте будь-які завдання з легкістю, використовуючи природну мову, за допомогою Microsoft Copilot.
Ремонтопридатний за задумом
Отримуйте більше від свого пристрою завдяки більшій кількості змінних компонентів, ніж у Surface Laptop 5.
Тривалий час роботи від акумулятора
Працюйте в дорозі до 18,5 годин без підзарядки.
Працюйте в режимі багатозадачності як професіонал
USB4Footnote/Thunderbolt 4 порти для швидшої передачі файлів і підтримка двох моніторів з роздільною здатністю 4K.
Покращення відеодзвінків
Windows Studio Effects покращує роботу камери Surface Studio Camera завдяки вбудованим функціям штучного інтелекту.
Захистіть свій бізнес і дані клієнтів
Surface Laptop 6 для бізнесу - це ПК із захищеним ядром, розроблений для посилення переваг безпеки Windows 11 Pro, забезпечуючи додатковий апаратний і програмний захист.
Безпечний миттєвий вхід
Миттєво входьте в систему за допомогою Windows Hello з функцією розпізнавання обличчя, безпечного PIN-коду, додаткового вбудованого зчитувача смарт-карт, виноски або багатофакторної автентифікації через Windows Hello.
Безпека прямо з коробки
Нові пристрої з Windows 11 Pro поєднують апаратне та програмне забезпечення для потужного захисту, включаючи зменшення кількості атак на вбудоване програмне забезпечення в 3,1 раза.
Зберігайте контроль за допомогою Surface IT Toolkit
Легко усувайте несправності на пристрої Surface за допомогою однієї програми. Блокуйте апаратні компоненти, створюйте образи для відновлення тощо.
Створено з думкою про сталий розвиток
Ми розробляємо можливості для переробки та повторного використання алюмінієвого брухту у виробництві пристроїв, що дозволяє нам використовувати низьковуглецевий, на 100% постіндустріальний перероблений алюміній для корпусів комп’ютерів Surface. Корпус Surface Laptop 6 для бізнесу містить щонайменше 25,8% перероблених матеріалів, зокрема 100% переробленого алюмінієвого сплаву та 100% перероблених рідкоземельних металів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 165H |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | відсутній |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 308х223х14.5 мм |
| Діагональ екрану | 13.5" |
| Ємність акумулятору | до 18 годин роботи |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | глянсові |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Дозвіл екрану | 2256x1504 |
| Сенсорний екран | з сенсорним екраном |
| Серія | Surface |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | TN+Film |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Колір | платиновий |
| Частота процесора | 1,4 - 5,0 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 250 ₴










