
Пилосос Gorenje безпровідний, 121Вт, конт пил -0,5л, автон. робота до 45хв, НЕРА, 2насадки (SVC216FMLBKII)
6 614 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN36195
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваш дім завжди буде чистим з акумуляторним пилососом Gorenje SVC216FMLBKII. Цей потужний помічник оснащений екодвигуном потужністю 121 Вт, що забезпечує ефективне всмоктування на рівні 25 Вт, дозволяючи легко впоратися з будь-якими забрудненнями. Завдяки ємності пилозбірника в 0.5 літра та низькому рівню шуму, лише 78 дБ, прибирання стає простим та комфортним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Колір | Чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заряду | є |
| Вага | 2.5 кг кг |
| Випускний фільтр | НЕРА міючий |
| Входить до комплекту постачання | пилосос, електрична турбощітка, турбощітка для м'яких меблів, гнучка трубка, щітка для пилу, щілинна насадка, інструкція |
| Для меблів | немає |
| Додаткові насадки | насадка-щітка |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Кількість рівнів потужності | 1 режим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Потужність всмоктування | 25 Вт |
| Міні-турбощітка | немає |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Напружка акумулятора | 21.6 В |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | відсутній |
| Харчування | Акумулятор |
| Споживана потужність | 121 Вт |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Тип пилососу | вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе |
| Турбо-режим | відсутній |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Циклонна система | немає |
| Час повного заряджання акумулятора | 6 років |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 45 хв |
| Щілинна | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 614 ₴










