Шукаєте надійний спосіб убезпечити вашу побутову техніку від коливань напруги?
Рекомендуємо купити стабілізатор напруги Powercom TCA-600 - ідеальне рішення для вашого будинку, квартири, дачі чи офісу.
Стабілізатор напруги Powercom TCA-600 – це релейний стабілізатор. Він має потужність 600 VA (300 Вт), що дозволяє підключити до нього більшість побутових електроприладів.
Автоматичний електронний стабілізатор напруги Tap-Change AVR від Powercom зарекомендував себе на ринку України з 2004 року як ідеальний стабілізатор напруги для дому та квартири.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.45 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вольтметр | відсутній |
| Вхідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | 0-90 % |
| Дисплей | немає |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Да |
| Для побутової техніки | Да |
| Діапазон вхідної напруги | 140-260 В |
| Захист від високовольтних імпульсів | є |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перевантаження | є |
| Захист від перешкод | немає |
| Індикація | є |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Кількість вихідних роз'ємів | 4 |
| Кількість ступенів стабілізації | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність номінальна, Вт | 300 |
| Потужність повна, ВА | 600 |
| Похибка стабілізації | 0.1 |
| Запобіжник | Варистор, термопереривник |
| Розміри виробу, мм | 123 х 102 х 136 мм |
| Ручка для перенесення | немає |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837 ₴




