Ігровий стіл GD112 від ТМ OfficePro створений для того, щоб приносити задоволення і насолоду як початківцям, так і серйозним геймерам. Міцна конструкція столу з ергономічною вигнутою передньою панеллю забезпечує користувачеві повний комфорт, незалежно від того, чи досліджує він замок, чи перебуває в епіцентрі битви. Зручний гачок для навушників і підставка для напоїв дозволяють тримати часто використовувані предмети в межах легкої досяжності, зберігаючи робочий стіл вільним від безладу. Вирівнюючі ніжки забезпечують кращу стійкість на будь-якій поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | немає даних кг |
| Висувна поліця для клавіатури | відсутня |
| Висувні ящики | відсутні |
| Відкриті полиці | відсутні |
| Кабельне введення | є |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | немає даних |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | Без коліс |
| Підставка під системний блок | відсутня |
| Регулятор висоти | відсутній |
| Регулятор нахилу | відсутній |
| Світлодіодне підсвічування | без підсвічування |
| Форма | прямокутна з виїмкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 417 ₴











