
Фрезер SKIL 1860 AA 1400Вт цанга 6/6.35/8мм 30000об·хв (VA1E1860AA)
4 183 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN38313
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Skil 1860 – потужна фрезерна машина на 1400 Вт для прорізання канавок та фальців, фрезерування, різання навскіс у кутах та виготовлення профілів і декоративного різання. Цей інструмент підходить для обробки широкого спектру матеріалів, завдяки попередньому встановленню швидкості та точному налаштуванню глибини. Ви можете зручно підлаштувати швидкість та глибину до будь-яких завдань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Вага | 3.7 кг |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | фрезер |
| Глибина фрезерування | 55 мм |
| Максимальне число оборотів | 28000 об/хв |
| Плавний пуск | 1 |
| Тип | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 183 ₴






