
Електрорубанок Einhell TC-PL 750 (4345310)
1 881 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN53056
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий електричний рубанок Einhell TC-PL 750 володіє достатньою потужністю і продуктивністю, робочої глибиною до 2 мм і глибиною вибірки до 10 мм. Для отримання оптимальних результатів рубанок має великий вал з 2-ма ножами. Вбудована автоматична паркувальна позиція забезпечує захист лез ножів від випадкового пошкодження. Алюмінієва передня підошва допомагає користувачеві отримати рівну поверхню при обробці. Ергономічна ручка з м'якою накладкою надійно лежить в руці і дозволяє працювати безпечно і без втоми навіть при тривалій роботі. Для зняття фаски на передній алюмінієвої опорної плиті прорізані V- образний паз за допомогою якого можна гладко обробляти краї під кутом 45 °. Рубанок має пристрій викиду стружки куди можна підключити пилосмок для забезпечення чистоти на робочому місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 2.5 кг |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина обробки | 2 мм мм |
| Напруга | 230 В |
| Частота холостого ходу | 17000 оборотів/хв |
| Ширина обробки | 82 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 881 ₴

