
Видеорегистратор Tiandy TC-R3880 Spec:I/B/N/V4.0, 80ch, 8HDD, 4K, 2RJ45
53 635 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN41768
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TC-R3880 - потужний мережевий відеореєстратор, розроблений для професійних систем безпеки з великою кількістю IP-камер. Підтримує до 80 каналів одночасно, що робить його відмінним вибором для підприємств, торгових центрів та розгалужених об’єктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIANDY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 1/(3.5 мм, BNC) |
| Аудіовходи | 1/(3.5 мм) |
| Відеовиходи | VGA/x2 (800×600(60Гц), 1024×768(60Гц), 1280×720(50Гц/60Гц), 1280×800(60Гц), 1366×768(60Гц), 1440×900(60Гц), 1920×1080(50Гц/60Гц)), HDMI/x2 (з роздільною здатністю до 4K: 800×600(60Гц), 1024×768(60Гц), 1280×720(50Гц/60Гц), 1280×800(60Гц), 1366×768(60Гц), 1 |
| Кількість камер, що підключаються | 80 шт. |
| Максимальна ємність дисків | 24 Тб /(на кожний HDD) |
| Метод стиснення аудіо | AAC, G711U, ADPCM_DIV4, G711A |
| Тип | IP-відеорегістратор |
| Формати запису відео | S+265, H.265, H.264, S+264 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 635 ₴


