Електричний стіл Cougar E-Deimus 120 розрахований на стильний ігровий інтер’єр. Завдяки регулюванню висоти, налаштуванням пам’яті та ергономічному дизайну цей стіл по-новому пробудить ваші враження від геймінгу.
Cougar E-Deimus 120 - це не просто стіл. Це куточок максимального комфорту. Електричне регулювання висоти дозволяє на деякий час розслабити тіло, розім’яти м’язи та покращити кровообіг. Менше втоми та більше концентрації.
Простий контроль висоти
Чотири кнопки пам’яті призначені для ваших уподобань у будь-якому сценарії. E-Deimus 120 з регулюваням висоти та чітким дисплеєм пропонує чудові ігрові можливості та додаткові переваги.
Новий рівень безпеки
На відміну від інших електричних столів, Cougar E-Deimus 120 оснащений двома захисними панелями для запобігання необережному поводженню.
Створіть свою ідеальну ігрову атмосферу з RGB-підсвічуванням
Подаруйте своєму ігровому простору чудове RGB-підсвічування з ігровим столом E-Deimus 120. Двостороннє RGB-підсвічування має різні колірні схеми та режими, щоб зробити ваш ігровий процес захопливішим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1223.8 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 27.3 кг |
| Глибина | 605 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | відсутня |
| Висувні ящики | відсутні |
| Висота | 720-1150 мм мм |
| Відкриті полиці | відсутні |
| Кабельне введення | є |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | МДФ |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | Без коліс |
| Підставка під системний блок | відсутня |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | відсутній |
| Світлодіодне підсвічування | є |
| Форма | прямокутна з виїмкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 893 ₴








