Надійний стіл з продуманою ергономікою та корисними аксесуарами стане прекрасною основою для робочого місця геймера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | відсутня |
| Висувні ящики | відсутні |
| Відкриті полиці | відсутні |
| Кабельне введення | є |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | ДСП |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | Без коліс |
| Підставка під системний блок | відсутня |
| Регулятор висоти | відсутній |
| Регулятор нахилу | відсутній |
| Світлодіодне підсвічування | без підсвічування |
| Форма | Прямокутник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 998 ₴










