
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260W 1200 х 600 мм White (ODE1260W)
7 820 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN45418
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стіл із електрорегулюванням висоти Officepro серії ODE1260 розроблений для бездоганної інтеграції в будь-який домашній інтер’єр або корпоративне середовище, пропонує ідеальне поєднання функціональності, довговічності та доступності. Завдяки потужному двигуну стіл забезпечує плавне, тихе та надійне регулювання висоти одним натисканням кнопки. Потужні підйомні колони забезпечують тихий, плавний рух. Система запобігання зіткненням виявляє об’єкти на шляху руху, щоб запобігти зіткненням. Проста у користуванні панель керування дозволяє легко регулювати висоту, а програмовані налаштування пам’яті зберігають улюблені налаштування для додаткової зручності.
Надійний та потужний двигун, захищений від перегріву та перевантаження, забезпечує плавне регулювання висоти, а також є тихим і енергоощадним.
Система запобігання зіткненням допоможе запобігти нещасних випадків і травм
Регулювання висоти забезпечує максимальний комфорт і адаптацію до багатьох вимог та сценаріїв використання
Проста у використанні та інтуїтивно зрозуміла панель керування
Комплектне кріплення для зберігання гарнітури та кріплення для зберігання блоку живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | немає |
| Висувні ящики | немає |
| Висота | 700-1120 мм мм |
| Відкриті полиці | немає |
| Кабельний ввід | немає |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | ДСП |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | немає |
| Підставка під системний блок | немає |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | немає |
| Світлодіодне підсвічування | немає |
| Тип | Комп'ютерний |
| Форма | лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 820 ₴










