
Миша бездротова Defender Wave MM-995, Gold, USB, оптична (сенсор PixArt 3065), 800-1600 dpi, 3 кнопки, 1xAA (52994) (MARS)
18 720 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN47357
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ЕРГОНОМІКА І РОЗМІР
Широка (150 см) поверхню столу Mars, покрита карбоном, без проблем вмістить ігровий монітор, клавіатуру і всю іншу периферію. Ергономічний дизайн столу з закругленими кутами і фігурними краями створює ідеальні умови для комфортної гри.
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
За допомогою додаткових модулів, розміщених на стільниці, ви отримує доступ до управління вашим PC, підсвічуванням і можливості легкого підключення USB і аудіо пристроїв.
СТАЛЬНАЯ РАМА
В основі столу Cougar MARS - високоміцна сталева рама, що забезпечує надійність і стійкість всієї конструкції. Рама також дозволяє вручну змінювати висоту столу (750/800/850 мм), щоб підібрати максимально комфортну саме для вас.
RGB ОСВІТЛЕННЯ
Для максимального занурення в ігрову атмосферу, MARS обладнаний двома зонами підсвічування з різноманітними RGB ефектами. Також в столі MARS реалізована 5V синхронізація з підсвічуваннями Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync і ASRock Polychrome Sync, що дозволяє надати єдиний стиль всієї ігрової системі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Колір | Чорний |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40.3 кг кг |
| Висувна поліця для клавіатури | відсутня |
| Висувні ящики | відсутні |
| Висота | 750/800/850 мм мм |
| Відкриті полиці | відсутні |
| Глибина | 771 мм мм |
| Кабельне введення | немає |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | ABS-пластик, МДФ |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | Без коліс |
| Підставка під системний блок | відсутня |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | відсутній |
| Світлодіодне підсвічування | є |
| Форма | прямокутна з виїмкою |
| Ширина | 1533 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 720 ₴








