Створений із турботою і про ваше здоров'я, і про довкілля, монітор HP M24fw подарує вам нові відчуття комфорту, а його чудовий екран дозволить насолодитися найвищою чіткістю зображення як у роботі, так і в грі.
Новий стандарт високої чіткості
Технічні можливості цього монітора з роздільною здатністю Full HD повністю відповідають його сучасному дизайну — технологія IPS забезпечує надширокий кут огляду 178 градусів, підтримка 99% колірного простору sRGB гарантує точність кольору, а завдяки технології Freesync зображення на екрані залишається плавним і без спотворень.
Висока точність передачі кольорів
Підтримка 99% колірного простору sRGB для ідеального кольору.
Керування кабелями
Наскрізний канал для кабелів та проводів на стенді монітора допомагає позбутися плутанини проводів та підтримувати порядок на робочому місці.
З легкістю настройте свій монітор відповідно до ваших завдань та уподобань
Налаштуйте свій монітор за допомогою простого та інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення HP Display Center, яке дозволяє вибирати оптимальні налаштування, розділяти екран на області та навіть затемняти екран.
Виглядає чудово, працює бездоганно
Технологія Eyesafe забезпечує більш комфортний перегляд без зниження якості передачі кольору. Монітор розроблений з урахуванням екологічних вимог та виготовлений на 85% із перероблених матеріалів, а для пакування використовуються лише перероблені матеріали. Унікальне поєднання ергономічності, екологічності та дизайну.
Бездоганний та раціональний
Створіть оптимальне робоче місце завдяки тонкому профілю, інноваційному укладанню кабелів та продуманій конструкції, що дозволяє розміщувати екрани поруч один з одним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VESA | відсутнє |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Габарити (ШхВхГ) | 536х315х34 мм |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 22 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | білий з сріблястим |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 597 ₴







