Монітор Lenovo ThinkVision T24v-30 (63D8MAT3UA) — твій провідник у світ високої чіткості. Завдяки чудовій деталізації ти зможеш буквально поринути в те, що відбувається на екрані. Пристрій підійде для професійної обробки фотографій в Adobe Photoshop, перегляду фільмів та ігор.
Витончений і стильний
Мінімалістичний дизайн монітора Lenovo ThinkVision T24v буде доречним у будь-якому інтер’єрі. Ергономічна конструкція дає змогу встановити екран максимально зручно.
Роздільна здатність Full HD
Завдяки IPS-матриці ThinkVision T24v діагоналлю 23,8 дюйма з роздільною здатністю Full HD (1920 ? 1080) забезпечує виняткову чіткість і яскравість зображення, навіть якщо дивитися на монітор під кутом 178 градусів. Ти зможеш максимально комфортно демонструвати контент колегам і дивитися фільми в компанії друзів. Матовий екран забезпечує комфортну роботу при яскравому природному або штучному освітленні. До того ж він мінімізує втому очей.
Яскравість монітора становить 250 nits, статична контрастність — 1000:1, час реагування матриці — 6 мс. Цей монітор відмінно підійде ІТ-фахівцям, монтажерам, дизайнерам, для яких важливі реалістичні кольори та деталізація зображення.
Оптимальний набір інтерфейсів
У ThinkVision T24v передбачені інтерфейси для підключення до сучасних ПК, ноутбуків та іншої техніки. Монітор обладнаний портами HDMI і DisplayPort, які дають змогу вивести зображення на великий екран або підключити додатковий монітор. Для синхронізації з периферією передбачені порти USB 3.2. ThinkVision T24v оснащено вбудованою веб-камерою, тож тобі не доведеться купувати додаткове обладнання.
Цей монітор від Lenovo створений для перегляду фільмів, створення професійного контенту та комп’ютерних баталій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.8х542.8х199.7 мм |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB2.0, 3хUSB3.2, mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | 1хUSB2.0, 1хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 60 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 659 ₴











