
Монiтор Lenovo 23.8" ThinkVision S24i-30 (63DEKAT3UA) IPS Black 100Hz
3 763 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN47855
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перетворіть свій робочий простір з монітором ThinkVision S24i-30 від Lenovo – поєднання яскравого дисплея та витонченого дизайну
Пориньте у всесвіт яскравих зображень з 23,8-дюймовим монітором Lenovo ThinkVision S24i-30 (63DEKAT3UA). Завдяки роздільній здатності Full-HD 1920 x 1080 і колірному охопленню 99% sRGB кожна деталь буде чіткою, ясною і яскравою під будь-яким кутом.
Функція нахилу та сумісність з кріпленням VESA дозволяють плавно регулювати положення екрана відповідно до ваших потреб, покращуючи поставу та зменшуючи напруження на очі.
Дизайн, що доповнює ваш робочий простір
Тонкі бічні рамки монітора, витончений корпус сірого кольору та функціональне керування за допомогою джойстика створюють робочий простір без зайвих перешкод. Додатковий вбудований тримач для телефону та затискачі для кабелів додають елегантності та практичності.
Підключіть будь-який аксесуар за допомогою портів HDMI, VGA та аудіовиходу. S24i-30 надає вам гнучкість у створенні робочого простору, пристосованого до ваших потреб.
Безпека користувача та турбота про довкілля
Технологія Natural Low Blue Light забезпечує комфорт для очей під час тривалої роботи, мінімізуючи шкідливе синє світло. У поєднанні з відповідністю стандарту TCO 9.0 та екологічною упаковкою цей монітор є екологічно чистим доповненням до вашого робочого простору.
Удоскональте свій робочий простір за допомогою монітора ThinkVision S24i-30. Відчуйте поєднання комфорту, яскравого дисплея та елегантного дизайну для більш продуктивного та ефективного робочого дня. Зробіть свій розумний вибір сьогодні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.4х434х183 мм |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 54.16736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 20.5 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 763 ₴










