Створюєш мультимедійний контент, працюєш із великим обсягом даних чи полюбляєш грати в комп’ютерні ігри? Придбай Монітор ThinkVision P27q-30 (63A2GAT1UA) і насолоджуйся зображенням найвищої якості в роботі й на дозвіллі.
Модель діагоналлю 27 дюймів має покриття з антивідблиском. Ультравузька рамка, IPS-матриця з кутами огляду 178 градусів, роздільна здатність 2560x1440 пікселів — монітор із такими характеристиками демонструє деталізовану картинку з усіх ракурсів. Завдяки колірному охопленню 99% за стандартом sRGB, рівню контрастності 1000:1, яскравості 350 ніт зображення на дисплеї складно відрізнити від реальності. Здатність Lenovo ThinkVision P27q-30 відтворювати природні відтінки сподобається фахівцям графічного дизайну й верстки.
Стильний плаский ThinkVision P27q-30 гармонійно вписується в будь-який інтер’єр і не займає багато місця. Ергономічна конструкція ніжки дає можливість регулювати висоту, поворот і кут нахилу монітора або встановити його у вертикальне положення для роботи в портретному режимі.
Для налагодження з’єднання ThinkVision P27q-30 з іншими пристроями і підключення периферії передбачені порти USB 3.2 Gen 1, HDMI і DisplayPort.
Цінуєш елегантність, інноваційність і комфорт? Тоді ця модель — для тебе!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.9х535.3х204.5 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 23 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 283 ₴





