
Монiтор Samsung 48.7" Odyssey G9 49DG910 (LS49DG910SIXCI) OLED Silver Curved 144Hz
47 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN47882
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Монітор Samsung 48.7" Odyssey G9 49DG910 - вражаючий 49-дюймовий вигнутий дисплей з OLED-матрицею, що забезпечує неймовірну якість зображення з роздільною здатністю 5120x1440. Співвідношення сторін 32:9 дозволяє насолоджуватися величезним робочим простором. 144 Гц і надшвидкий час відгуку 0.3 мс забезпечують плавне зображення та миттєву реакцію, що особливо важливо для геймерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Тип матриці | OLED |
| Розміри | |
| Вага | 12.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium Pro |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 1194.7x529.3x284.1 мм |
| Діагональ екрану | 48.7" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB Type-C |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 1000000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 1.33958 |
| Споживана потужність (в роботі) | 52 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Сріблястий |
| Час реакції | 0.3 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 499 ₴










