
Монитор Acer 27" Nitro VG272UV3bmiipx (UM.HV2EE.301) IPS Black 180Hz
8 284 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN47926
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Монітор 27" Acer Nitro VG272UV3bmiipx (UM.HV2EE.301) - це ігровий монітор з роздільною здатністю WQHD (2560 x 1440 пікселів) і частотою оновлення 180 Гц. Він оснащений панеллю IPS з широкими кутами огляду та відмінною.
Переваги:
Висока роздільна здатність та частота оновлення забезпечують плавну та чітку картинку в іграх та інших додатках.
Широкі кути огляду дозволяють комфортно дивитися на екран із будь-якого місця.
Відмінна передача кольору забезпечує насичені і реалістичні кольори.
Низький час відгуку виключає розмитість зображення під час швидкого руху.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 1058.3х591.1х269.8 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 284 ₴








