Acer B277KDbmiiprczx - професійний монітор, який поєднує в собі ергономічний дизайн, сучасні технології та екологічність. Виконаний у безрамковому дизайні, який дозволяє створити практично безшовну багатодисплейну конфігурацію. Високопродуктивна IPS-матриця забезпечить широкий кут огляду 178°, для комфортного перегляду із будь-якої точки кімнати, без втрати якості зображення.
Технологія Adaptive Sync динамічно синхронізує частоту оновлення монітора з частотою кадрів візуалізації графічного процесора. Також вона забезпечить безперервне відтворення відео з будь-якою частотою кадрів. Монітор використовує переваги технології HDR, щоб забезпечити більш яскраві кольори та вищий рівень контрастності порівняно з іншими моніторами. Технологія FlickerFree забезпечує комфортний перегляд завдяки зменшенню інтенсивності мерехтіння, а BlueLight Filter знижує інтенсивність синього світла.
Вбудована вебкамера — це зручне рішення для віддаленої роботи чи навчання. Вона стане в пригоді під час онлайн-конференцій, співбесід чи проведення відеоуроків. Камера знаходиться на рівні очей та забезпечує комфортний кут знімання. Крім того, відсутність додаткових кабелів збільшує простір на робочому столі та робить його охайнішим.
Інтегрована підставка підтримує альбомну та портретну орієнтацію для різних сценаріїв використання. Альбомний режим ідеально підходить для презентацій та електронних таблиць, тоді як портретний стиль забезпечує комфортний перегляд документів, книг або вебсайтів. Кут нахилу також можна змінювати під власні потреби та уподобання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 620 х 570 х 250 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 35 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 157 ₴


