
Монитор Acer 27" XV275KP3biipruzx (UM.HXXEE.306) IPS Black 170Hz
21 197 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN47941
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Монітор Acer Nitro XV275KPymipruzx забезпечує не тільки відмінну якість зображення, а й продуктивність та комфорт. Пориньте у світ ігор та розваг з найкращими технологіями від Acer!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 613x587x267 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2, 1хUSB Type-C, mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає даних |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 170 Гц |
| Яскравість | 600 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 197 ₴






