Неймовірне зображення від краю до краю
Переглядаючи фільми, граючи в ігри чи виконуючи роботу, ви отримуєте дивовижне зображення з роздільною здатністю до UHD. Більше корисної площі екрана монітора завдяки безрамковій конструкції дисплея, тож ви зможете більше побачити, й зробити.
Переглядайте під будь-яким кутом
Ви можете чітко бачити вміст екрана, незалежно від того, чи дивитеся збоку, чи по центру, навіть під кутом до 178°. Перегляд під кутом можливий завдяки технології та панелі IPS (перемикання у площині) монітора, яка підтримує однаковий рівень високоякісного кольору.
Яскраве HDR-зображення
Якщо ви вирішите відпочити і розслабитися, зробіть це перед дисплеєм із реалістичним і природним зображенням – завдяки HDR. Технологія HDR 10 у дисплеях Acer застосовує загальне затемнення вздовж країв, яке підвищує загальну контрастність, робить чорні ділянки темнішими, а білі яскравішими.
Без розривів зображення
Забудьте про запинки і розриви зображення завдяки технології AMD FreeSync. Відтворення відео тепер відбувається швидше, простіше та рівномірніше, адже частоту оновлення монітора синхронізовано з частотою кадрів комп’ютера.
Високошвидкісна реакція
Насолоджуйтеся чітким зображенням без розмиванням, навіть із динамічнішою дією на екрані завдяки технології Visual Response Boost із часом відгуку 1 мс. Високошвидкісна реакція забезпечує вищу чіткість зображень, що швидко змінюються на дисплеї, та перегляд із більшим ефектом занурення.
Безпека зору понад усе
Захистіть свій зір від зайвого навантаження завдяки технологіям Acer BlueLightShield та Flickerless. Користуйтеся монітором довше – зменшений блиск екрана та менша втома очей завдяки Acer ComfyView та Low Dimming.
Досконале встановлення
Місце розташування дисплея не має значення, адже можна легко знайти ідеальне положення завдяки регульованій підставці. Нахиляйте, повертайте та налаштовуйте висоту, щоб вибрати потрібне розташування для перегляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 6.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 699х358х269 мм |
| Діагональ екрану | 29" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Дозвіл екрану | 2560х1080 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.88125 |
| Споживана потужність (в роботі) | 20 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 236 ₴







