
Монитор Acer 31.5" Predator XB323QKV3bmiiphx (UM.JX3EE.301) IPS Black 160Hz
24 058 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN47946
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Acer Predator XB323QKV3bmiiphx – це потужний 31,5-дюймовий ігровий монітор, призначений для професійних геймерів та ентузіастів, які вимагають від своїх пристроїв найвищої якості зображення та плавності роботи. Цей монітор з IPS-матрицею, що підтримує частоту оновлення до 160 Гц, надає неперевершену якість зображення та робить ігровий процес більш захоплюючим.
Acer Predator XB323QKV3bmiiphx – це монітор, створений для того, щоб подарувати вам найкращий ігровий досвід, забезпечуючи виняткову якість зображення, високу частоту оновлення та чудовий дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 9.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 720х580х200 мм |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 58 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 160 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 058 ₴







