Монітор Lenovo Legion R24s — це ідеальне рішення для тих, хто цінує продуктивність, технологічну перевагу та яскраві емоції у процесі гри або роботи. Цей 23.8-дюймовий FHD IPS-дисплей з роздільною здатністю 1920х1080 пропонує неймовірну якість зображення завдяки підтримці технології VESA MediaSync для плавного та швидкого оновлення кадрів.
Lenovo Legion R24s — це не просто продукт, а справжній витвір технологічного мистецтва. Його елегантний дизайн з вузькими рамками дозволяє повністю фокусуватись на зображенні. Зручна підставка дозволяє нахиляти екран у діапазоні від -5° до +22°, що додає ергономічності та комфорту.
Монітор пропонує технічні характеристики, які стануть вашою справжньою перевагою. Завдяки підтримці 99% sRGB, кольори виглядають насиченими та реалістичними, забезпечуючи яскравість на рівні 250 ніт та глибину контрасту зі співвідношенням 1500:1. Панель із підтримкою HDR10 виводить деталізацію на новий рівень, відображаючи світло й тінь максимально реалістично, додаючи глибину зображенню.
Завдяки технології Low Blue Light монітор захищає ваш зір від шкідливого впливу синього світла, дозволяючи працювати або грати довгі години без дискомфорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.1х432.3х184.7 мм |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 1900/03/02 12:01:00 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 12 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 474 ₴










