
Монитор Lenovo 23.8" ThinkVision T24-40 (64A4MATXUA) IPS Black 120Hz
5 733 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN48002
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Монітор Lenovo 23.8" ThinkVision T24-40 – це універсальне рішення для повсякденних завдань, яке поєднує в собі високу якість зображення, ергономіку та сучасні технології для захисту очей. Він ідеально підходить як для офісної роботи, так і для навчання чи перегляду мультимедійного контенту.
Насолоджуйтеся надзвичайно плавним і чітким зображенням зі змінною частотою оновлення 48-120 Гц, та реалістичними кольорами з охопленням колірного простору sRGB на 99% й ВТ.709 на 99%. Це робить монітор придатним не тільки для стандартних офісних завдань, але й для базової роботи з графікою та дизайном.
Користуйтеся широким спектром можливостей підключення завдяки різноманітним портам для периферійних пристроїв, щоб підвищувати продуктивність, а також заряджайте пристрої за технологією PD з потужністю до 15 Вт через роз'єм USB-C.
Монітор оснащено багатофункціональною підставкою, що дозволяє регулювати його висоту, нахил, а також повертати екран. Це допомагає налаштувати робоче місце для максимального комфорту. Крім того, підтримується кріплення VESA для настінного монтажу.
ThinkVision T24-40 має кілька сертифікатів які підтверджують безпеку для зору. Технології, що використовуються, зменшують мерехтіння та шкідливе синє випромінювання без спотворення кольорів, що робить тривалу роботу за монітором більш комфортною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.8х505.8х190 мм |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-B, 1хUSB Type-C |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 62.50069 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 12 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 733 ₴








