Монітор LENOVO T24d-30 (63FFMAT1UA)
Зображення, що заслуговує на увагу
Монітор Lenovo ThinkVision T24d-30 (63FFMAT1UA) відкриває двері до світу високої чіткості. Цей монітор ідеально підходить для професійного редагування фотографій у Adobe Photoshop, перегляду фільмів та ігор.
Стильний і витончений
Дизайн ThinkVision T24d-30 із мінімалістичними лініями ідеально впишеться в будь-який інтер’єр. Ергономічна конструкція дозволяє встановити екран так, як вам зручно.
Роздільна здатність Full HD
Монітор ThinkVision T24d-30 з діагоналлю 24 дюйма та IPS-матрицею у роздільній здатності Full HD (1920х1200) забезпечує високу чіткість і яскравість під будь-яким кутом до 178 градусів. Його матове покриття дозволяє комфортно працювати навіть у яскраво освітлених умовах і мінімізує втому очей.
З яскравістю 300 ніт, статичною контрастністю 1500:1 і часом відгуку 4 мс, цей монітор є відмінним вибором для IT-фахівців, монтажерів, дизайнерів, які цінують реалістичні кольори та деталізацію.
Широкий вибір інтерфейсів
ThinkVision T24d-30 оснащений портами HDMI та DisplayPort для легкого підключення до комп’ютерів, ноутбуків та іншої техніки, а також портами USB 3.2 для зручної синхронізації з периферією. Вбудована веб-камера дозволяє уникнути необхідності в додатковому обладнанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.8х542.8х199.7 мм |
| Діагональ екрану | 24.1" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 62.50069 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Дозвіл екрану | 1920х1200 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 18.5 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 780 ₴







