Робоче місце, яке змінюється відповідно до потреб твого бізнесу та підлаштовується під тебе, — це реальність, якщо ти обрав монітор Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27 (11JHRAR1EU). Поєднай цей пристрій із комп’ютерами серії ThinkCentre Tiny чи ThinkStation Tiny та отримай потужну робочу станцію, яка заощадить місце на твоєму столі. Скористайся кріпленнями VESA, щоб повісити монітор на стіні та взагалі звільнити стіл, залишивши на ньому лише клавіатуру й мишу.
Продумана зручність
Модель Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27 приваблює «безмежним» екраном: три сторони рамки ультравузькі, тож візуально робоча площа здається більшою, працювати з нею комфортніше.
Зверху розташована RGB-IR-камера, завдяки якій доступна опція розблокування системи за допомогою Windows Hello — розпізнавання обличчя. Камера оснащена фізичною шторкою ThinkShutter, яка зберігатиме твою приватність.
На підставці ThinkCentre Tiny-In-One 27 закріплена спеціальна кліпса для дротів. Пропусти кабелі периферійних пристроїв крізь неї, і на столі буде вільно.
Насолода для очей
Екран діагоналлю 27 дюймів має роздільну здатність Quad HD (2560 х 1440) та базується на матриці IPS. Це забезпечить високу деталізацію зображень і насиченість кольорів, які залишаться незмінними навіть під кутом 178 градусів.
Готовий до взаємодії
Під’єднуй до свого ThinkCentre Tiny-In-One 27 потрібну периферію за допомогою двох портів USB 3.1 та розніму HDMI, через DisplayPort підключи пристрій до іншого комп’ютера чи ноутбука як другий монітор.
Скористайся перевагами пристроїв All-in-One, обравши цей монітор від Lenovo.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 4.92 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 614х554.2х73.5 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.1 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 37 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 291 ₴








