Монітор ThinkVision T27h-30 має неймовірно яскравий дисплей, який підвищує вашу продуктивність у всіх відношеннях. Він може похвалитися 27-дюймовим IPS-монітором із роздільною здатністю QHD, який розкриває яскраві, реалістичні деталі завдяки кольорам sRGB. Технологія Natural Low Blue Light завжди ввімкнена, зменшуючи шкідливе синє світло, щоб подбати про ваші очі.
Порт USB Type-C забезпечує чудове підключення, як і вихідні порти Ethernet і DP. Шукаєте мультиекранний досвід, який не підведе вас? Потім послідовно підключіть монітор ThinkVision T27h-30. Його 3-сторонній дисплей NearEdgeless мінімізує проміжки між екранами, щоб забезпечити майже безперебійну роботу на кількох екранах.
Порт RJ45 забезпечує надійне та безпечне підключення до мережі. Монітор ThinkVision T27h-30 також включає розширювані функції, які підтримують відеоконференції. Доповнюйте все це продуманим ергономічним дизайном, який полегшує широкі налаштування для вашого комфорту. Більше того, вам буде приємно дізнатися, що ThinkVision T27h-30 постачається в екологічно чистій упаковці з паперової маси, яка є чудовою для навколишнього середовища.
Головні функції
27 QHD (2560 x 1440) 3-сторонній дисплей з майже без полів
Дбайливий для очей дисплей із природним слабким синім світлом
Можливість послідовного підключення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.6x545.4x204.5 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm, RJ-45 |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 362 ₴











