
Монитор Lenovo 27" ThinkVision T27qd-40 (64AAGAT2UA) IPS Black 120Hz
11 052 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN48012
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Монітор Lenovo 27" ThinkVision T27qd-40 — це високоякісне професійне рішення, розроблене для користувачів, які потребують виняткової чіткості, деталізації та точності кольорів. Цей монітор ідеально підходить для роботи з графікою, відео, фото, а також для програмування та інших завдань, де важлива кожна деталь.
Насолоджуйтеся надзвичайно чітким зображенням з частотою оновлення 48-120 Гц, та реалістичними кольорами з охопленням колірного простору sRGB на 99% й ВТ.709 на 99%.
Інтелектуальна док-станція забезпечує одночасно живлення до 100 Вт, передавання даних і мережеве підключення, що робить цей монітор зручними для вашого цифрового робочого простору.
Користуйтеся широким спектром можливостей підключення завдяки різноманітним портам для периферійних пристроїв, щоб підвищувати продуктивність, а також заряджайте пристрої за технологією PD з потужністю до 15 Вт через роз'єм USB-C.
Монітор оснащено багатофункціональною підставкою, що дозволяє регулювати його висоту, нахил, а також повертати екран. Це допомагає налаштувати робоче місце для максимального комфорту. Крім того, підтримується кріплення VESA для настінного монтажу.
ThinkVision T27qd-40 має кілька сертифікатів які підтверджують безпеку для зору. Технології, що використовуються, зменшують мерехтіння та шкідливе синє випромінювання без спотворення кольорів, що робить тривалу роботу за монітором більш комфортною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.4х539.1х195 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB Type-C, RJ45 |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 62.50069 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 19.5 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 052 ₴








