У моніторах MSI використовується вигнута дисплейна панель із коефіцієнтом кривизни R1500, що є найбільш зручним і підходить для широкого діапазону додатків від звичайних обчислень до ігор. Вигнуті панелі також сприяють зануренню в ігровий процес, завдяки чому ви відчуваєте себе більш пов’язаним із усім процесом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 709.4x509.5x248.9 мм |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 125.00069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 41 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 170 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 029 ₴






