Розширте свій кругозір за допомогою ультраширокої серії 21:9 PRO MP341CQ і насолоджуйтеся кожною деталлю свого фільму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 7.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 809.3х469.5х237 мм |
| Діагональ екрану | 34" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 125.00069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Дозвіл екрану | 3440х1440 |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.88125 |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 498 ₴






