
Монитор Samsung 49" Odyssey OLED G9 (LS49DG952SIXUA) Black/White Curved 240Hz
56 546 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN48087
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вражаюча продуктивність
Монітор використовує OLED-технологію, що забезпечує неперевершену якість зображення з яскравими кольорами, вираженим контрастом та неймовірною реалістичністю. Вигнутий 49-дюймовий екран із співвідношенням сторін 32:9 занурює вас у гру, створюючи враження безпосередньої присутності. З відгуком 0.03 мс та частотою оновлення 240 Гц кожен рух суперника буде відображено миттєво. Тонкий дизайн у металі та ергономічна підставка органічно доповнюють стильний образ техніки.
Безкомпромісний огляд
Широкий екран моделі відповідає двом 4K-моніторам, що дає максимум простору для відображення всіх деталей гри. Кривизна 1800R занурює повністю у ігровий всесвіт і дає можливість відчути себе дома персонажа. Дивіться його очима, будьте ним.
Миттєва реакція та швидкий відгук
Реакція OLED-матриці з часом відгуку 0.03 мс стала вирішальним фактором, який допоможе досягти бажаної перемоги. Підтримка HDMI 2.1 та DisplayPort з частотою оновлення на рівні 240 Гц дозволять найкраще використовувати кожну мілісекунду в іграх. Коли швидкодія надважлива.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Тип матриці | OLED |
| Розміри | |
| Вага | 12.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 1194.7x529.3x236.9 мм |
| Діагональ екрану | 49" |
| Додаткові роз'єми | 1хmicroHDMI, 3хUSB Type-C |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 1000000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 1.33958 |
| Споживана потужність (в роботі) | 80 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | білий з чорним |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 546 ₴










