Візуалізуйте свою перемогу з ігровим монітором MAG 271QPX QD-OLED E2. Він оснащений QD-OLED-панеллю нового покоління з роздільною здатністю 2560x1440 (WQHD), частотою оновлення 240 Гц і швидким часом відгуку 0,03 мс (GtG). Сертифікація VESA для ClearMR 13000 та DisplayHDR True Black 400 гарантує надзвичайно яскраве зображення та зменшує розмиття при русі. OLED Care 2.0 зменшує ризик вигорання OLED-екрану. Для консольних геймерів MAG 271QPX QD-OLED E2 оснащений портами HDMI 2.1 з пропускною здатністю 48 Гбіт/с, підтримкою 120 Гц, VRR і ALLM.
QD-OLED. Новий ігровий монітор серії QD-OLED оснащений панелями QD-OLED останнього покоління. Субпіксельне розташування покращує враження від перегляду, забезпечуючи більш чітке зображення, дрібні деталі та чіткий текст
Vesa Certified ClearMR 13000. ClearMR від VESA - це новий стандарт продуктивності руху дисплея. MAG 271QPX QD-OLED E2 пройшов суворі випробування й успішно отримав сертифікат ClearMR 13000. Діапазон CMR являє собою діапазон характеристик розмиття заснований на співвідношенні чітких і розмитих пікселів у відсотках
OLED Care 2.0. MSI розуміє ваші побоювання, тому ми пропонуємо MSI OLED Care. Це рішення надає низку механізмів оптимізації захисту екрана і складається з трьох частин (Pixel Shift, Panel Protect, Static Screen Detection). Тепер MSI розробила більш просунуту версію, що надає кілька послуг з догляду і значно знижує ймовірність вигоряння OLED-екрану.
HDR 400 True Black. На відміну від звичайних РК-дисплеїв, QD-OLED дає змогу контролювати рівень затемнення пікселів і забезпечує чисто чорні сцени без будь-яких засвічень, характерних для РК-моніторів
Adaptive Sync. MAG 271QPX QD-OLED E2 оснащений технологією Adaptive Sync, що забезпечує плавність зображення в ігровому процесі. Технологія Adaptive Sync синхронізує частоту оновлення вашого монітора з графічним процесором, щоб усунути розриви та зависання екрана. Надплавна графіка без затримок, що забезпечується Adaptive Sync, дасть вам змогу насолоджуватися грою так, як вона задумана
Blue Light Reduction. MAG 271QPX QD-OLED E2 оснащений апаратним рішенням, яке дає змогу зменшити HEV, але зберегти попередню якість зображення без жовтого відтінку екрана. Ця технологія вбудована в панель що означає, що вона завжди увімкнена, і користувачам не потрібно вмикати/вимикати її вручну. вмикати/вимикати вручну
SMART CROSSHAIR. Точка прицілювання автоматично змінює колір, що робить її видимою в будь-який час. Якщо колір точки прицілювання перекриває колір фону, це ускладнюватиме прицілювання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 609х242х416 мм |
| Діагональ екрану | 26.5" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1xUSB Type-C |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 1500000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 458 ₴






