
Знищувач документів Agent 2935.4 X (4х30) (6020660)
14 831 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN58609
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Уничтожитель документов офісної серії з Сенсорний панеллю керування.
Модель рекомендована для інтенсивного використання 10 і більше осіб.
Перехресна різка, 4-й рівень секретності, розмір фрагментів 4х30 мм.
Знищує одночасно до 29 аркушів паперу (70 гм2).
Приймає документи, скріплені скобами або скріпками.
Можливість знищення пластикових карт і CD-дисків.
Автоматичний старт і стоп, автоматичний реверс.
Обсяг кошика для відходів 35 л.
На панелі відображаються індикатори роботи шредера:
-замятіе паперу
-повна корзина
-відкрита дверцята
-перегрев двигуна.
Низький рівень шуму. Захист двигуна від перевантажень і перегріву.
Оснащений коліщатками для зручного переміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Тип порізки | Перехресна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автостарт/стоп | є |
| Місткість кошика | 35 л |
| Габарити | 286х610х350 мм |
| Знищення компакт-дисків | є |
| Знищення платіжних карток | є |
| Знищення скоб/скріпок | є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 25 листів |
| Потужність | 560 Вт Вт |
| Реверс | є |
| Розмір фрагментів | 4х30 мм |
| Рівень безпеки | 4 |
| Тип різання | перехресне |
| Рівень шуму | немає даних |
| Швидкість знищення | 50 мм/сек |
| Ширина гнізда подачі | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 831 ₴



