Візуалізуй свою перемогу за допомогою ігрового монітора MPG 491CQP QD-OLED. Він має вигнуту QD-OLED-панель наступного покоління з роздільною здатністю 5120x1440 (DQHD) 1800R, частоту оновлення 144 Гц і швидкий час відгуку 0,03 мс (GtG). Сертифікація VESA ClearMR 7000 та DisplayHDR True Black 400 забезпечують надзвичайно яскраве зображення та мінімальне розмиття при русі. OLED Care 2.0 зменшує ризик вигорання OLED-екрану. Для любителів консолей MPG 491CQP QD-OLED оснащений портами HDMI 2.1 з пропускною здатністю 48 Гбіт/с, підтримкою 120 Гц, VRR та ALLM.
Особливості
Матриця QD-OLED нового покоління – приголомшлива якість зображення та швидкий час відгуку.
Найшвидший час відгуку GtG 0,03 мс і частота оновлення 144 Гц.
QD Premium Color - забезпечує відповідність кольору професійному стандарту - Delta E?2.
Неймовірне HDR-зображення - підтверджено сертифікатом VESA DisplayHDR True Black 400.
Програма Gaming Intelligence - створіть ідеальні налаштування для ваших ігор.
MSI OLED Care 2.0 - зменшення ризику вигорання матриці OLED-дисплея.
KVM - керування кількома пристроями за допомогою одного набору клавіатури, миші та монітора.
Консольний режим - підтримка HDMI 2.1 з повною пропускною здатністю 48 Гбіт/с.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 1195х410х328 мм |
| Діагональ екрану | 49" |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 1500000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB2.0 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 1.33958 |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 010 ₴






