Об'єм більше, розмір той самий
Технологія SpaceMax
Зберігайте більше продуктів за допомогою технології SpaceMax, яка дозволяє досягти більшого корисного внутрішнього об'єму завдяки тонким стінкам з теплоізоляцією, при цьому не знижуючи енергоефективність холодильника.
Охолодження з усіх боків
Технологія All-around cooling
Технологія дозволяє рівномірно охолоджувати куточки робочої камери. Охолоджене повітря циркулює через вентиляційні отвори, що мають виходи на кожну полицю, завдяки чому у холодильнику підтримується постійна температура та продукти залишаються свіжими.
Забудьте про утворення льоду
Технологія No Frost
Технологія No Frost запобігає утворенню криги на стінках холодильника та забезпечує підтримання постійної температури в кожному куточку камери. Крім того, ця система прискорює охолодження робочих камер, завдяки чому зменшується навантаження на систему охолодження.
Швидке охолодження та заморожування
Потужне охолодження або заморожування
Скористайтеся опцією швидкого охолодження, яка допомагає швидше охолодити будь-які продукти. Швидке заморожування за рахунок інтенсивного потоку холодного повітря дозволяє швидше виробляти лід і здійснювати глибоку заморозку.
Ще більше простору
Великі дверні кишені
Зберігайте більше продуктів у кишенях, не витрачаючи простір усередині полиць. Широкі та глибокі дверні кишені дозволять безпечно зберігати більше пляшок, картонних пакетів та інших об'єктів у постійному доступі без необхідності брати їх із полиці.
Працює розумно, служить довго
Цифровий інвертор
Інверторний компресор автоматично регулює швидкість роботи залежно від потреби охолодження. В результаті холодильник споживає менше електроенергії, працює тихо (37 дБ) та служить довго.
Чистота, надійність та захист
Легке очищення
Очистити задню стінку холодильника ще простіше. Захисний короб захищає кабелі і легко піддається очищенню, тому можна не переживати за комплектуючі холодильника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Тип управління | Електронне |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 18 годин |
| Зона свіжості | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 71 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входить до комплекту | лоток для яєць, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 203x59.5x65.8 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 4 шт. |
| Загальний обсяг (корисний) | 385 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | No Frost: холодильна + морозильна камера |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 112 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 273 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Сигнал відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Стартова потужність | немає даних |
| Тип компресора | інверторний компресор |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | Сріблястий |
| Енергоспоживання | 0,72 кВт/добу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 847 ₴











