
Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB Seagate 5400rpm 16MB Video (ST500VT000) Refurbished (ST500VT000_)
579 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN65337
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 16 MB |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Стан | Refurbished |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 95 г |
| Висота | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 100000 рік годину |
| Відновлений | Да |
| Габарити | 100.55 х 70.1 x 7 мм |
| Додаткова інформація | - |
| Максимальний рівень шуму | 21 дБ |
| Місткість накопичувача | 500 ГБ |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | 5,6 мс |
| Серія | Seagate Video |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передачі даних | немає даних |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 1.5 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.18 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 0.66 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 400 Gs / при зберіганні: 1000 Gs |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴

