
Кріплення монітора 2E Jotran настільне (2ECO1MON)
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN2569
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення для монітора настільне 2Е «Джотран» матового чорного кольору. Міцну конструкцію виготовлено зі сталі, пластику та алюмінію. Призначено для одного екрана діагоналлю 17-32″ і вагою до 9 кг. Зручний і надійний кронштейн сумісний із VESA 75 × 75, 100 × 100, передбачено швидкознімну пластину. Ефективне кріплення забезпечено на робочому столі товщиною 10 – 80 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна діагональ | 32 " |
| Мінімальна діагональ | 17 " |
| Регулювання | нахил/±45°, поворот/±90°, обертання/±180° |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
| Тип | кріплення для монітора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴







