Пилосос контейнерний LG VK8506NHAC - це справжній помічник в боротьбі з брудом та пилом. Модель потужністю 650 Вт оснащено системою Kompressor, яка стискає пил у контейнері в брикети, роблячи прибирання більш гігієнічним. Система фільтрації пилу Turbo Cyclone вловлює до 99,97 % пилу й алергенів, забезпечуючи чисте повітря в оселі. Встановіть новий стандарт чистоти з контейнерними пилососами LG!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автозмотування шнура | є |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 45 х 28 х 31 |
| Для меблів | є |
| Еко-двигун | немає |
| Мoдель | VK8506NHAC |
| Потужність всмоктування | 140 Вт /(в звичайному режимі) |
| Місткість для миючого засобу | немає |
| Насадки | щілинна, Комбінована насадка підлога/килим, Щітка для шерсті та волосся, Щітка 2 в 1/(для пилу / меблів з м'якою оббивкою) |
| Обсяг пилозбірника | 1.2 л /х3 |
| Підлога/Килим | є |
| Радіус прибирання | 8 м |
| Регулятор потужності | на рукоятці |
| Тип | контейнерний, побутовий |
| Тип вихідного фільтра | НEPA |
| Тип пилососу | для сухого прибирання |
| Тип трубки | телескопічна алюмінієва |
| Тип прибирання | сухе |
| УФ-обробка | немає |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | немає |
| Щілинна | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 642 ₴











