
Пилосос Karcher CVH 2 (1.198-330.0)
2 398 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN2653
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручний акумуляторний пилосос Karcher CVH 2 дає змогу легко та ретельно видаляти найрізноманітніше сміття (пил, крихти, волосся тощо) з підлоги, меблів або з салону автомобіля. Компактність і мала вага значно полегшують виконання робіт з апаратом і його зберігання. Випуск чистого повітря забезпечує 2-ступінчаста система фільтрації, що допускає промивання, яка складається з дрібнопористої сталевої сітки, що затримує волосся і велике сміття, і встановленого після неї HEPA-фільтра (відповідає стандарту EN 1822:1998)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Колір | Білий |
| Об'єм пилозбірника | 0.15 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | без підсвічування |
| Індикатор заряду | відсутня |
| Вага | 0.66 кг кг |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | акумуляторний пилосос, насадки, фільтр, зарядний пристрій, інструкція |
| Для меблів | немає |
| Додаткові насадки | немає |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | без знімного пилососу |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Кількість рівнів потужності | 1 режим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Потужність всмоктування | немає даних |
| Міні-турбощітка | немає |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Напружка акумулятора | 7.2 В |
| Насадка прямого всмоктування | є |
| Настінний кріплення | відсутній |
| Харчування | Акумулятор |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Підлога/Килим | немає |
| Регулятор потужності | без регулювання |
| Тип пилососу | портативний / автомобільний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе |
| Турбо-режим | відсутній |
| Турбощітка | немає |
| УФ-обробка | немає |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Циклонна система | немає |
| Час повного заряджання акумулятора | 4 роки |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 10 хв |
| Щілинна | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 398 ₴









