
Пилосос Rowenta RH99C0WO
14 644 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN22001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Flex: Одночасно миє та пилососить назад та вперед. Бездротовий акумуляторний пилосос Rowenta XForce Flex 14.60 поєднує в собі високу ефективність прибирання з найкращим у своєму класі досвідом. Найновітніші технології Rowenta — двигун DigitalForce із потужністю всмоктування до 200 повітряних Ват і виняткова батарея, яка забезпечує час роботи тривалістю до 1 години та 10 хвилин* — поєднуються з високотехнологічними інноваціями: автоматичне регулювання потужності всмоктування залежно від типу підлоги, дисплей Smart Control у реальному часі, тощо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Потужність | 480 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.9 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заряду | є |
| Автозмотування шнура | відсутнє |
| Вага | 3.2 кг кг |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Довжина мережевого шнура | немає |
| Для меблів | є |
| Додаткові насадки | гнучка насадка |
| Еко-двигун | немає |
| Еко-режим | є |
| Збір рідини | є |
| Знімний пилосос | без знімного пилососу |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Кількість рівнів потужності | 4 режими + Турборежим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | є |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Міні-турбощітка | є |
| Місткість для миючого засобу | немає |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Напружка акумулятора | немає даних |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | відсутній |
| Харчування | Акумулятор |
| Підлога/Килим | є |
| Радіус прибирання | немає даних |
| Регулятор потужності | на рукоятці |
| Тип вихідного фільтра | НEPA |
| Тип пилососу | акумуляторний |
| Тип пилозбірника | контейнер (без мішка) |
| Тип ручки | складається |
| Тип трубки | телескопічна алюмінієва |
| Тип прибирання | вологе + сухе |
| Турбо-режим | є |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Форм-фактор | вертикальний + ручний |
| Колір | чорний, синй |
| Циклонна система | є |
| Час заряджання | 3 рік |
| Час повного заряджання акумулятора | 3 рік |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 70 хв |
| Щілинна | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 644 ₴










