Ігровий монітор ASUS VZ27EHF Eye Care оснащений 27-дюймовою IPS-панеллю з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080), що забезпечує ультратонкий профіль, товщина якого становить лише 6,5 мм у найтоншій частині, і яскраве зображення. З високою частотою оновлення 100 Гц і технологією Adaptive-Sync для усунення розривів екрана та переривчастої частоти кадрів для більш плавної роботи, ніж будь-коли. Він також має сертифіковані TUV Rheinland технології Flicker-free і Low Blue Light, що забезпечують комфортне перегляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Входи | HDMI(v1.4) |
| Габарити (ШхВхТ) | 612.3 x 433.5 x 209.8 |
| Діагональ екрану | 27 " |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність (статична) | 54.16736 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 75x75 мм |
| Призначення | Для ігор |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Підтримка сторін | 0.67292 |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 21 Вт |
| Тип пристрою | монітор |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Час реакції | 1 мс/MPRT |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 847 ₴







