
Йогуртниця Moulinex Йогуртниця Moulinex Yogurteo YG231E32 (YG231E32)
3 280 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN23177
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніщо не зрівняється із задоволенням від домашнього йогурту — від приємних, корисних та смачних десертів у будні до ідеального завершального штриха для незабутньої вечері з друзями та родиною. З Yogurteo YG231E32 це легко, завдяки поєднанню зручного керування з продуманим дизайном, який може забезпечити тільки Moulinex.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moulinex |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ємностей | скло |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.34 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація роботи | є |
| Автовідключення | є |
| Габарити | 19 х 23 х 23 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Додатково | - |
| Загальний обсяг продукту | 1120 г |
| Звуковий сигнал завершення роботи | є |
| Кількість ємностей для йогурту | 7 |
| Потужність | 13 Вт Вт |
| Об'єм стаканчика | 160 г |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Тип управління | електроні |
| Колір корпусу | білий з бежевим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 280 ₴










