
Монітор Dell P2725H (210-BMGC)
9 860 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN23411
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор DELL 27" P2725H має IPS-матрицю, яка забезпечує високу якість передачі кольорів та широкі кути огляду. Його роздільна здатність - Full HD (1920x1080), а частота оновлення становить 100 Гц, забезпечуючи плавне відтворення відео. Покриття sRGB на рівні 99% гарантує точне і насичене відтворення кольорів, що особливо важливо для графічного дизайну. Монітор має різноманітні порти підключення, такі як D-Sub, HDMI, DP та USB3.2, що забезпечує зручність використання з різними пристроями. Функція Pivot дозволяє повертати екран для комфортного перегляду документів у портретному режимі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 8.47 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 610.68х384.56-534.56х192.28 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, 1хUSB Type-B, mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 62.50069 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 15.8 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 860 ₴







