
Пилосос Rowenta RH99G1WO
17 434 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN23584
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкрийте для себе X-Force Flex 15.60, найпотужніший бездротовий стрижневий пилосос Rowenta для високоефективного прибирання в поєднанні з найкращим у своєму класі X-впливом. Новітні технології Rowenta - двигун Digital Force із потужністю всмоктування до 230 Air Watts і виняткова батарея 32,4 В для автономної роботи до 80 хвилин - поєднуються з високотехнологічними інноваціями: автоматичне регулювання швидкості та потужності залежно від підлоги. , технологія Flex, цифровий дисплей керування, всмоктувальна головка Deep Power LED та багато іншого.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Колір | Чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.9 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | без підсвічування |
| Індикатор заряду | є |
| Вага | 3.2 кг кг |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | акумуляторний пилосос, насадки, гарантійний талон, інструкція |
| Для меблів | є |
| Додаткові насадки | немає |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Кількість рівнів потужності | 1 режим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | є |
| Потужність всмоктування | 230 Вт |
| Міні-турбощітка | немає |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Напружка акумулятора | немає даних |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | відсутній |
| Харчування | Акумулятор |
| Споживана потужність | 480 Вт |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Тип пилососу | вертикальний + портативний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе + вологе |
| Турбо-режим | відсутній |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Циклонна система | немає |
| Час повного заряджання акумулятора | 3 рік |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 80 хв |
| Щілинна | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 434 ₴










