
Шурупокрут-дриль кутовий акумуляторний Ryobi RAD1801M ONE+ 18В 15Нм 1100об·хв без АКБ та ЗП (5133001166)
2 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN24044
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна кутова дриль ідеальна для свердління дерева і металу, а також закручування шурупів в вузьких і важкодоступних місцях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 кг/без акумулятора кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ключові особливості | блокування шпинделя, намагнічений майданчик для утримання та зберігання біт |
| Напруга | 18 В |
| Харчування | Li-Ion |
| Швидкість обертання за YZ | 1100 об./хв/макс. без навантаження) |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴









