
Кронштейн ATG W2400IB (4820276050082) (VESA100х100)
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN46438
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцний та надійний похилий кріплення для РК-телевізорів, виготовлений з листового металу товщиною 1,5 мм та покритий порошковою полімерною фарбою.
Легко фіксується у необхідному положенні. Все необхідне для встановлення кріплення у комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATG |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | похилилій |
| Допустиме навантаження | 30 кг |
| Кількість ступенів свободи | - |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Відстань від стіни | 37 мм |
| Рекомендована діагональ | 24" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Тип кріплення | настінне |
| Кут нахилу | +5/-10° |
| Кут повороту | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




