
Кронштейн ATG W4265IBP (4820276050075) (VESA400х400)
841 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN46442
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцний та надійний похилий кріплення для РК-телевізорів, виготовлений з листового металу товщиною 1,5 мм та покритий порошковою полімерною фарбою.
Легко фіксується у необхідному положенні. Все необхідне для встановлення кріплення у комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATG |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | похилилій |
| Допустиме навантаження | 30 кг |
| Кількість ступенів свободи | - |
| Максимальний стандарт VESA | 400x400 мм |
| Відстань від стіни | 62 мм |
| Рекомендована діагональ | 42" - 65" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
| Тип кріплення | настінне |
| Кут нахилу | +5/-10° |
| Кут повороту | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 841 ₴






