
Кронштейн ATG W2443RB (4820276050020) (VESA200х200)
1 087 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN46439
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцне і надійне похило-поворотне кріплення для РК-телевізорів, виготовлене з листового металу товщиною 1,5 мм і покрите порошковою полімерною фарбою.
Легко фіксується у необхідному положенні. Все необхідне для встановлення кріплення у комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATG |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | поворотно-похилий |
| Допустиме навантаження | 30 кг |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Максимальний стандарт VESA | 200x200 мм |
| Відстань від стіни | 62 - 370 мм |
| Рекомендована діагональ | 24" - 43" |
| Стандарти VESA | 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x200 мм |
| Тип кріплення | настінне |
| Кут нахилу | +5/-10° |
| Кут повороту | 180° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 087 ₴





