
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27VQ3B (90LM0A90-B01170) VA Black Curved 180Hz
7 613 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN24678
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
27-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю Full HD, вигнутою (1500R) панеллю й надвисокою частотою оновлення 180 Гц, призначений для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів.
Час відгуку 1 мс (GTG) і технологія ASUS Extreme Low Motion Blur SYNC (ELMB SYNC) для мінімізації розмиття динамічного зображення.
Сертифікація FreeSync висока якість зображення за рахунок змінної частоти оновлення екрана (активовано за замовчуванням).
Технологія Shadow Boost покращує відображення темних фрагментів ігрових сцен, не впливаючи на світлі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 610x456x193 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 125.00069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 17 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 613 ₴






