
Монiтор Asus 23.8" VY249HGR (90LM06A3-B03A70) IPS Black 120Hz
4 535 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN25091
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
23,8-дюймова IPS-панель FHD із частотою оновлення 120 Гц для плавного перегляду відео та звичайних ігор.
Технологія SmootMotion із частотою оновлення до 120 Гц і 1 мс MPRT усуває трасування та забезпечує чітке та чітке відтворення відео та щоденне використання
Запатентована довготривала антибактеріальна обробка пригнічує ріст бактерій і грибків на панелях і гарячих клавішах монітора.
Технологія Eye Care Plus включає режим Color Augmentation, який допомагає користувачам із порушеннями колірного зору краще розрізняти кольори, а Rest Reminder допомагає користувачам контролювати час використання екрана.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 541х395х185 мм |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 1900/02/10 16:01:00 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:09:00 |
| Споживана потужність (в роботі) | 20 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 535 ₴





