
Монiтор Asus 21.5" VP229HF (90LM06B0-B05B70) IPS Black 100Hz
3 696 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN25092
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ASUS VP229HF – це сучасний ігровий монітор із діагоналлю 21,45 дюйма, роздільною здатністю Full HD (1920x1080). Його IPS-панель забезпечує широкі кути огляду (178°), а підтримка адаптивної синхронізації Adaptive-Sync за частоти оновлення екрана 100 Гц підвищує якість зображення при показі динамічних сцен у фільмах та іграх. Ця модель також має чудову ергономіку, оскільки в ній реалізовані технології Eye Care: фільтрація синього світла та мінімізація мерехтіння, сертифіковані незалежною лабораторією TUV Rheinland.
ASUS VP229HF оснащений панеллю з високою частотою оновлення 100 Гц і технологією Adaptive-Sync для усунення неприємного ефекту розриву кадру та зменшення затримки відображення. Зображення на ній оновлюється в 1,67 раза швидше, ніж на панелі зі стандартною частотою оновлення 60 Гц, тому ігри, мультимедійні розваги та щоденні завдання отримують недосяжну раніше плавність відображення.
Важливою характеристикою моніторів для ігор є час відгуку матриці. У моделі VP229HF за частоти оновлення екрана 100 Гц цей параметр становить всього 1 мілісекунду (за методом MPRT), що дозволяє повністю усунути візуальні артефакти у вигляді темних шлейфів за рухомими об’єктами в динамічних іграх і фільмах. Крім того, у цьому моніторі реалізована підтримка технології Adaptive Sync, завдяки якій усувається неприємний ефект розриву кадру й зменшується затримка відображення.
Оскільки ця модель орієнтована в першу чергу на геймерів, у ній реалізовані спеціальні функції, призначені для шанувальників комп’ютерних ігор, які активуються за допомогою кнопки GamePlus. Розроблені із залученням професійних геймерів, ці функції дозволяють гравцям найкращим чином використовувати свої ігрові навички та вдосконалювати їх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 493.6x357.6x204.4 мм |
| Діагональ екрану | 21.45" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 12 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 696 ₴

